«Південна брама» — тепло сердець на Південному Бузі

На берегах мальовничого Південного Бугу розташувався самобутній і гостинний Хмельницький. Річка темно-зеленою стрічкою химерно вигинається територією міста, з’являючись з підліску на північному заході і зникаючи серед пагорбів на південному сході. Охайними клумбами, якими прикрашені чисті і широкі вулиці, крізь землю пробиваються перші паростки весняних квітів. Коли стихає, дихаючий ще недавнім лютим, вітер – з’являється березневе сонечко, нагадуючи, що вже зовсім скоро квітень.

На південному виїзді з центру Хмельницького, на вулиці Житецького 1/1 розмістився готельно-ресторанний комплекс «Південна брама». Підходячи до воріт, одразу відчуваєш аромат смаженого м’яса, що злегка віддає копченостями. Вітер заважає розібратися в джерелах запахів і примушує гостей швидше увійти всередину ресторану. настПривітний офіціант запрошує за стіл і одразу пропонує спробувати фірмову настоянку на хроні «для апетиту». А в якості легкої закуски нам пропонують спробувати товстолоб власного посолу. товсМ’якоть риби перламутрового кольору – свіжа й ніжна. Помірно просолені і приправлені спеціями шматочки товстолоба — чудово доповнюють пекучий мотив домашньої настоянки.

Після настоянки звичайно хочеться фірмової першої страви і практично моментально на столі з’являється яскравий борщик з печеною грушою по-хмельницьки. Поціновувачам української кухні давно відомо, що мало не в кожному місті нашої країни варять борщ по-особливому.борщ Як і очікувалося, борщ в «Південній брамі» виявляється дуже смачним. Тим більше, що їмо ми його з домашнім хлібом. Офіціант стверджує, що в ресторані своїми руками випікається не тільки запашний хліб, але й заготовлюється домашня локшина, запікається буженина, ковбаси і навіть робляться сири — моцарелла і філадельфія.

карпОбирати основну страву складно і ми, слідуючи рекомендаціям шефа, замовляємо свинячу рульку, запечену в тандирі і коропа з мангалу. А доповнює смак м’яса окремо підготовлений гарнір з броколі в гірчичному соусі. Здавалося б, після такого обіду про десерт можна і не мріяти, але як же його презентує офіціант! І ось вже нам не вдається відмовитись від печених яблук з медом, родзинками і горіхами, оздоблених кулькою морозива. Фінальним акордом йде запашна кава.

По дорозі додому, відступаюча зима ще намагається вихолодити в наших серцях тепло, отримане в затишних стінах «Південної брами», навіть не здогадуючись про відсутність на то будь-яких шансів! Це тепло залишиться з нами надовго!

Автор: Sequoi

Written by Drinkerman